Idealna stylizacja dla Pana Młodego!

Idealna stylizacja dla Pana Młodego!

Nie od dzisiaj wiadomo, że dużo łatwiej ubrać mężczyznę w przeciwieństwie do kobiety zwłaszcza do ślubu. Niemniej jednak panowie coraz częściej również chcą w tym dniu wyglądać wyjątkowo.

Salony z konfekcją męską prześcigają się propozycjach garniturów, ale co wybrać aby czuć się w tym elegancko ale i swobodnie?

Jedyne co w tym przypadku jest pewne to biała koszula. Jedyny wybór jaki nam pozostawia to rodzaj kołnierzyka dostosowany do ozdoby jaką mężczyzna ubierze. Niezależnie czy będzie to mucha czy krawat moda pozwala nam by ten element był nieco oderwany od całości i wyrażał osobowość pana młodego. Niezależnie od pory roku, w jakiej wypada Wasza uroczystość pod żadnym pozorem pan młody nie może założyć koszuli z krótkim rękawem. Warto również zainwestować w spinki do mankietów, które niewątpliwie dodają elegancji.

Pomimo postępującej mody w tym wyjątkowym dniu mężczyźni wybierają garnitury w stonowanych kolorach. Co prawda klasyczna czerń ustępuje miejsca różnym odcieniom granatu i szarości. Coraz częściej panowie decydują się na deseń w delikatną kratę. Poza kolorem trzeba również zdecydować czy garnitur będzie trzyczęściowy (łącznie z kamizelką), czy marynarka będzie klasyczna czy dwurzędowa, krój prosty czy lekko taliowany? Nie tylko powinniście przymierzać różne fasony by wybrać ten, w którym mężczyzna czuje się najlepiej, ale warto również zasięgnąć opinii krawca, który oceniając sylwetkę doradzi i naniesie ewentualne poprawki. Musicie pamiętać, że w zależności od budowy ciała, garnitur będzie się układał inaczej niż wygląda on na manekinie.

Miłym akcentem ocieplającym wygląd pana młodego jest umieszczenie w butonierce małego kwiatu. Należy jednak pamiętać aby był identyczny z bukietem panny młodej.

Jakie wybrać buty? Przede wszystkim wygodne! Nie zapominajcie, że czeka Was trudne zadanie by przetańczyć całą noc. I w przypadku butów czarne modele zostają wypierane przez brązowe lub bardzo eleganckie i modne koniakowe. Dobrze aby do koloru butów dobrany był pasek do spodni, chociaż jeśli będzie on czarny nie będzie to wielką zbrodnią.

Dodaj komentarz

Close Menu