Moda ślubna – jaki garnitur będzie najmodniejszy?

Moda ślubna – jaki garnitur będzie najmodniejszy?

W dniu ślubu i wesela, zarówno panna młoda jak i pan młody chcieliby prezentować się wspaniale. Zakup odpowiedniego garnituru dla pana młodego jest więc tak samo istotny, jak zakup sukni ślubnej dla pani młodej. Odpowiednio dopasowany, który wygląda, jakby był uszyty na miarę- z pewnością uda się nam taki znaleźć, jeśli tylko sami zastanowimy się nad swoimi preferencjami. Garnitury męskie są szyte przez wiele renomowanych firm z tradycjami, a wybierając takie marki możemy być pewni, co do jakości wybieranych ubrań.

Modny kolor i krój

Do zdecydowanie najmodniejszych garniturów obecnie należą te, które określane są jako taliowane, a więc są garniturami typu slim. W praktyce oznacza to, że zarówno spodnie, jak i sama marynarka, mogą być w swojej formie bardziej dopasowane do sylwetki. Niektóre marki, które oferują garnitury ślubne i w takim asortymencie się specjalizują, dodatkowo posiadają także linię garniturów super slim, a więc takich, które są jeszcze bardziej dopasowane, a miejscami mogą wydawać się nawet obcisłe. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście przymiarka, zarówno jednego jak i drugiego rodzaju garniturów. Wówczas sami ocenimy, jaki fason jest dla nas odpowiedni. Oczywiście, zawsze możemy też zdecydować się na klasyczny, tradycyjny garnitur, który ma raczej luźną formę, a przez to czasami trudno jest wybrać go w odpowiednim rozmiarze.

A jaki kolor wybrać?

Najbardziej popularnym rozwiązaniem są klasyczne, czarne garnitury, a czerń jest właśnie kolorem, który doskonale pasuje do tak podniosłej uroczystości. Oczywiście, czerń ma też to do siebie, że optycznie wyszczupla i wysmukla sylwetkę. Alternatywę stanowią garnitury ślubne w kolorze szarym, grafitowym oraz granatowym. Najlepiej wybrać taki kolor, który będzie pasował do naszego typu urody. Decydując się na te kolory możemy też wybierać z linii garniturów biznesowych, a później do takich celów będziemy mogli zakupiony garnitur  np. https://dadson.com.pl/pl/p/Garnitur-MARRONE/44 wykorzystywać, co daje nam większe pole manewru.

Dodaj komentarz

Close Menu