Prowadzenie biznesu jako konsultantka ślubna w Hiszpanii

Prowadzenie biznesu jako konsultantka ślubna w Hiszpanii

Konsultacja ślubna jest jedną z nowoczesnych form biznesu, z którego usług decyduje się coraz więcej par. Konsultantka ślubna staje się po części najlepszą przyjaciółką dla pani młodej, gdyż to właśnie ona dokłada wszelkich starań, by jej najważniejszy dzień był naprawdę udany.

Czym zajmuje się konsultantka ślubna?

To bardzo odpowiedzialny zawód. Ślub jest ceremonią życia i wszystko musi być w nim dopięte na ostatni guzik. Konsultantka będąca też poniekąd organizatorką ślubu odpowiada za takie rzeczy jak muzyka, catering, rozmieszczenie gości oraz ewentualne kwestie noclegów. Musi także brać pod uwagę budżet, którym dysponuje para młoda.

W Polsce organizacja ślubów jest dopiero raczkującą branżą, chociaż trend europejski jest galopujący, a w bogatszych regionach starego kontynentu – wręcz standardowy.

Osoba, która posiada wyobraźnie, potrafi planować, łatwo nawiązuje znajomości oraz umie negocjować ma idealne predyspozycje do stania się profesjonalną konsultantką bądź konsultantem ślubnym.

Co najlepsze swoich sił można spróbować w krajach Unii Europejskiej, np. słonecznej Hiszpanii. Dlaczego właśnie tam?

Hiszpania – najlepsze miejsce na organizację ślubów

Królestwo Hiszpanii jest krajem geograficznie zróżnicowanym, jednak w większości miejsc od wybrzeży Andaluzji, aż po Góry Betyckie można liczyć tam na piękne widoki. Dodatkowo Hiszpania oferuje możliwość większych zarobków niż Polska.

Będąc konsultantką ślubną w Hiszpanii, będziesz mogła zaoferować gościom z całego świata (w tym Polski) ceremonię w malowniczej Katalonii lub Costa del Sol. Wesele zaś będzie pełne wykwintnych dań ze śródziemnomorskich ryb i owoców morza.

Pomoc prawna i księgowość przy firmie konsultingowej

Każda firma potrzebuje odpowiedniej pomocy specjalistów, by utrzymać się na rynku. Na rynku hiszpańskim istnieje wiele kancelarii, które chętnie świadczą pomoc młodym ludziom biznesu, którzy zdecydują się założyć i prowadzić działalność na rynku południowym. Wśród nich znajduje się firma Gestoria – księgowość i doradztwo podatkowe. Pracują tam specjaliści, którzy są biegłymi księgowymi oraz radcami prawnymi. W dodatku klienci nie muszą znać języka hiszpańskiego, gdyż kadra firmy biegle posługuje się angielskim. Pomoc oferowana jest głównie dla osób z zagranicy, w tym Polski.

Usługi Gestoria pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Nawet jeśli jesteś zupełnie początkującym przedsiębiorcą, możesz od samego początku liczyć na fachowe wsparcie oraz wnikliwą analizę własnego biznesu. Dzięki temu uda się uniknąć różnego rodzaju niejasności, które w innej sytuacji mogłyby skutecznie uprzykrzyć codzienną pracę i budowanie marki własnej.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie  https://accountantsspain.com/.  Gestoria to świetny partner do prowadzenia biznesu, dzięki któremu przestaniesz martwić się niuansami i będziesz mógł zająć się tym, co naprawdę lubisz, czyli planowaniem uroczystości.

Dodaj komentarz

Close Menu