Roboty kuchenne jako prezent ślubny

Roboty kuchenne jako prezent ślubny

Kuchnia na całym Świecie podlega nieustannym przemianom. Dzięki zaawansowanym środkom transportu już dawno nie stanowi dla nas problemu poznanie dań lub składników z najodleglejszych zakątków świata.  Szefowie na całym świecie podejmują się coraz to bardziej śmiałych eksperymentów na talerzach swoich gości. Spożywanie posiłków powoli przestaje być kwestią przetrwania, a staje się odskocznią od codzienności jak kino, muzyka czy sztuki piękne. Również w naszych domach trwają zmiany w sposobie przygotowywania jedzenia. Kolejne roboty kuchenne, młynki i miksery znacznie usprawniają gotowanie. Wielu czynności nie wykonujemy już ręcznie, cały proces zachodzi szybciej i znacznie higieniczniej. Od ilości mechanicznych pomocników można dostać zawrotu głowy. Prezentujemy najważniejsze roboty kuchenne do Twojej kuchni!

Zmiksuj to! Miksery i blendery w codziennym gotowaniu

Miksery kuchenne to jeden z podstawowych AGD. Przy ich pomocy szybko i bez zbędnego bałaganu przygotujemy ulubione posiłki. Sprawdzają się przy przygotowywaniu ciast, zup czy zdrowych napojów. Rosnące tempo naszego życia nie przeszkodzi we właściwym odżywianiu się. Zwłaszcza rano, kiedy cenna jest każda minuta, szybkie śniadanie da nam siłę na cały dzień. Mimo wszystko wspólny posiłek to czas, kiedy warto się zatrzymać i pobyć z bliskimi.

A może soczku? Sokowirówka dla Ciebie!

Półki sklepów pełne są soków i nektarów najróżniejszych producentów. Te jednak zawierają konserwanty i dodatki, które nienajlepiej mogą wpływać na nasze zdrowie. Dlaczego nie robić soków na własną rękę? Z pomocą przychodzą sokowirówki i wyciskarki. Te pierwsze pracują – kosztem dokładności – znacznie szybciej. Z drugiej strony wolniejsze i nieco droższe wyciskarki potrafią cieszyć się znacznie większą ilością soku z tej samej porcji owoców. W każdym razie, czego nie wybierzemy, od nas zależy jakie soki wykonamy przy ich pomocy. Porzeczka? Pomarańcz? A może multiwitamina? Wszystko zależy od nas!

Polej sobie kawki! Ekspres przelewowy z młynkiem

Kawa o poranku to dla wielu najważniejszy warunek dobrego rozpoczęcia dnia. Aby dzień był jeszcze lepszy zadbajmy, żeby nasza kawa była najwyższej jakości. Przede wszystkim smaczną i aromatyczną kawę gwarantuje mielenie ziaren tuż przed zaparzeniem. Pamiętajmy, że ziarna to nie wszystko. Szalenie ważne znaczenie ma jakość wody, na jakiej parzymy poranną kawę – nie powinna być zbyt twarda. Podobnie mleko lub śmietanka – jeżeli jesteśmy miłośnikami mlecznych kaw dobierzmy takie składniki, które razem świetnie się komponować. Kawiarka, ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? Wybór już należy do ciebie.  Ciekawym rozwiązaniem może być ekspres przelewowy z młynkiem. Połączenie dwóch funkcji w jednym urządzeniu zaoszczędzi Twój czas, bardzo cenny, zwłaszcza o poranku. Polecamy ten model od firmy Severin, który kupicie w sklepie Eldom AGD, pod tym adresem: eldomagd.eu/produkt/ekspres-przelewowy-z-mlynkiem-zarnowym-severin-4810. Stosunkowo spora pojemność gwarantuje zaparzenie dużej ilości kawy, której wystarczy dla wielu domowników oraz gości.

Dodaj komentarz

Close Menu