Trendy w dekorowaniu na rok 2018!

Trendy w dekorowaniu na rok 2018!

Dekoracja weselnej sali to aktualnie temat równie istotny jak wybór obrączek. Ważne, aby wystrój dawał poczucie komfortu zarówno parze młodej, jak i ich gościom. Wszystko zależy od tego w jakim klimacie chcecie urządzić swoje wesele. Kilkanaście lat temu standardem było udekorowanie sali balonami i serpentynami, by można salę nazwać weselną.

W obecnych czasach wedding planerzy prześcigają się w motywach proponowanych parom młodym do aranżacji ich wyjątkowego dnia. Nie daj się zwariować tym propozycjom i zastanów się czego chcesz Ty. Jeśli marzy Ci się ślub jak z bajki i wesele w stylu glamour, nieodzownym elementem wystroju będą lustra, kryształy i wszelkiego rodzaju dodatki w białym kolorze. W tego typu aranżacji modne ostatnio stały się sale, w których goście zasiadają przy okrągłych stołach z długimi, białymi obrusami, a na krzesła ponakładane są pokrowce. Dzięki dużym oknom i licznym przeszkleniom wnętrza wydają się większe i bardziej stylowe. Warto jednak mieć na uwadze, że decydując się na styl glamour trzeba będzie postawić na wyrafinowane menu, pasujące do całości. Na takim weselu każda kobieta poczuje się jak prawdziwa księżniczka.

Są jednak pary, które wybierają bardziej swojskie rozwiązania w postaci wesela w stylu rustykalnym bądź góralskim. Na takiej uroczystości nie może zabraknąć wiejskiego stołu z naturalnymi wyrobami. Wnętrza są bardziej przytulne, nie wymuszają elegancji i pozwalają się poczuć swobodnie. Goście zwykle zasiadają przy długich drewnianych stołach, a sale toną w dużej ilości dodatków wykonanych z drewna.

Bardzo często pojawiają się motywy ludowe, w tym bardzo modne ostatnio łowickie koguty. Do dekoracji używa się świeżych lub suszonych polnych kwiatów. Należy jednak pamiętać, że przy rustykalnym weselu lepiej sprawdzi się tradycyjna orkiestra, która podkreśli klimat. Pamiętaj, że to Wasz dzień i stylizacja wesela powinna przede wszystkim pasować do Was. Jeżeli klimat będzie Wam odpowiadał, to Wasz nastrój szybko udzieli się gościom i będzie to niezapomniana noc.

Dodaj komentarz

Close Menu