Wizaż i fryzura, wybierz idealny salon dla siebie

Wizaż i fryzura, wybierz idealny salon dla siebie

Makijaż i stylizację włosów każda kobieta wykonuje codziennie przed wyjściem z domu, jednak w najważniejszym dniu w swoim życiu warto oddać to w ręce specjalistki. Profesjonalna wizażystka nie tylko pomoże dobrać idealny makijaż do Twojego typu urody, ale użyje też wysokiej jakości kosmetyków, które dadzą gwarancję, że utrzyma się on przez całą noc.

Jeśli nie malujesz się na co dzień, warto wcześniej wybrać się do wizażystki na makijaż próbny. Będziesz mogła ocenić jak wyglądasz, ale przede wszystkim sprawdzić czy kosmetyki nie wywołują u Ciebie reakcji alergicznej.

Przy doborze fryzury należy kierować się długością i gęstością włosów. Warto też mieć na uwadze krój sukni. Jeśli zrezygnowałaś z welonu a masz wycięta suknię pozostaw włosy rozpuszczone jeśli nie chcesz eksponować odkrytych pleców. Jeśli marzy Ci się upięcie, jednak Twoje są zbyt cienkie i rzadkie by sobie na nie pozwolić skonsultuj z fryzjerką zagęszczenie włosów poprzez doczepienie dodatkowych pasm.

Dobrym rozwiązaniem by było gdyby wizażystka i fryzjerka pracowały w jednym salonie kosmetycznym a jeszcze lepiej gdyby były mobilne i mogły przygotować Cię do tej uroczystości na miejscu- w Twoim domu. W wietrzny dzień jest ryzyko, że wymyślne upięcie mogłoby nie przetrwać.

Aktualnie odchodzi się od sztywnych upięć na czubku głowy, do których stworzenia zużywało się duże ilości lakieru. Modne są aktualnie lekkie upięcia u dołu głowy. Dziewczęta często decydują się na warkocz bądź upięcie boczne- głowę zdobi wtedy nie welon, a wianek, modny i charakterystyczny dla ślubów w stylu rustykalnym. Modne są też rozpuszczone loki dla pań, które chcą się czuć lekko, naturalnie. Nie ma jednej, najlepszej fryzury- dużo zależy od tego co nam się podoba, co pasuje do naszej urody.

Jeśli chodzi o makijaż – dominują w dalszym ciągu makijaże delikatne, bez mocnego konturowania i pudrowania. Oczywiście makijaż musi być trwały, jednak należy zachować naturalność. Pamiętajmy, że jeśli podkreślamy oczy, lepiej jest zrezygnować z mocnych ust i na odwrót.

Dodaj komentarz

Close Menu