Zapewnij wygodę swoim gościom weselnym

Zapewnij wygodę swoim gościom weselnym

Jak zapewnić sukces swojemu przyjęciu weselnemu, tak by było ono długo wspominane jako jedno z najlepszych w rodzinie? Wbrew pozorom nie chodzi wcale o jakieś nietypowe i niespotykane atrakcje. Wręcz przeciwnie, najważniejsze jest zapewnienie gościom wygody, jeśli będą czuli się komfortowo i nie będą musieli się o nic martwić, to będą się dobrze bawić na przyjęciu i w ostatecznej ocenie uznają wesele za niezwykle udane. O czym warto pamiętać, jeśli chcemy zapewnić wygodę gościom weselnym? Oto lista najważniejszych spraw:

 

  1. Zapewnienie wystarczająco dużo miejsca do tańców. Nada niestety często się zdarza, że państwo młodzi rezerwują małe sale, a następnie upychają w nich tłum gości. W efekcie dochodzi do sytuacji, w której obecni siedzą stłoczeni i trudno jest im wstać od stolika. Parkiet też często okazuje się zbyt mały i robi się za ciasno na taniec. Dlatego rezerwując salę warto o tym pamiętać. Są miejsca takie jak Grand Chotowa, które oferują sale różnej wielkości. Dzięki temu chcąc mieć wesele nad zalewem chotowskim para młoda ma szanse wybrać pomieszczenie, które będzie odpowiadało liczbie zaproszonych gości.
  2. Organizacja wesele w miejscu takim jak Grand Chotowa ma jeszcze jedną zaletę – możliwość zapewnienia gościom pokoju hotelowego. Nie wszyscy goście mieszkają w pobliżu, niektórzy muszą pokonać setki kilometrów, aby dotrzeć na wesele, dlatego, aby nie musieli martwić się noclegami czy dojazdem elegancko jest zaprosić ich na noc. Można wybrać różne noclegi koło Dębicy https://grandchotowa.pl/resort/o-hotelu/, ale najlepszym rozwiązaniem jest rezerwacja pokoju w tym samym obiekcie, w którym odbywa się wesele.
  3. Menu uwzględniające potrzeby gości. Wśród zaproszonych mogą zdarzyć się wegetarianie oraz osoby uczulone na niektóre składniki pokarmowe. Dlatego planując bufet należy wziąć pod uwagę takie możliwości i zapewnić dania jarskie. Można także zapytać gości czy są potrawy, których nie mogą jeść. W dobrym tonie będzie umieszczenie adnotacji z prośbą o wcześniejszą informację jeśli ktoś jest uczulony na dane składniki albo nie je mięsa.
  4. Animator dla dzieci. Część gości zapewne ma już rodziny i dzieci. Najmłodsi na weselach bez animatora najczęściej biegają pomiędzy nogami dorosłych i trochę się nudzą, angażując przy okazji mocno swoich rodziców. Pozwólmy dorosłym i dzieciom bawić się osobno, aby były one bezpieczne i pod opieką warto w planach weselnych uwzględnić wynajęcie animatora, który zatroszczy się o zajęcie dla maluchów. Ich rodzice z pewnością docenią taki ukłon w swoją stronę.

 

Dodaj komentarz

Close Menu